Wersja dla niedowidzących

Sygnalista (ang. whistleblower) to osoba, która działając w dobrej wierze, zgłasza lub ujawnia informacje o nieprawidłowościach godzących w interes publiczny lub interes pracodawcy, a zachodzących w miejscu pracy.

Możesz nas poinformować, jeżeli w którymkolwiek momencie realizacji inwestycji PKP Polskie Linie Kolejowe SA "Prace na linii kolejowej nr 1 na odcinku Częstochowa-Zawiercie", objętej Paktem Uczciwości, zauważysz nieprawidłowości lub nadużycia.

W polu poniżej opisz zaistniałą sytuację. My zweryfikujemy ją i jeżeli uznamy, że interesy Paktu są zagrożone, nadamy sprawie dalszy bieg - porozmawiamy z uczestnikami projektu lub zgłosimy sprawę do odpowiednich władz.

Twoje zgłoszenie pozostanie całkowicie anonimowe i bezpieczne.

Poinformuj nas o zaistniałych nieprawidłowościach:Jeżeli chcesz, abyśmy się z Tobą skontaktowali i poinformowali o podjętych krokach, zostaw swój adres e-mail. Pole jest nieobowiązkowe.Dziękujemy za Twoje zaangażowanie. Wierzymy, że tylko dzięki aktywności obywatelskiej jesteśmy w stanie przeciwdziałać korupcji i nadużyciom.
Projekt finansowany przez Komisję Europejską. Za treść strony odpowiada Fundacja im. Stefana Batorego. W żadnym stopniu nie odzwierciedla ona oficjalnego stanowiska Unii Europejskiej.