Wersja dla niedowidzących

Relacja filmowa oraz fotograficzna ze spotkania „Ugody w zamówieniach publicznych”

Zapraszamy do obejrzenia nagrania oraz galerii zdjęć ze spotkania „Ugody w zamówieniach publicznych”. Zarejestrowana została pierwsza część spotkania:

Wykład wprowadzający Dariusza Ziembińskiego z Kancelarii Ziembiński i Partnerzy pt. „Bezpieczeństwo decydentów publicznych przy zawieraniu ugody” oraz panel dyskusyjny pt. „Doświadczenia i perspektywy stosowania alternatywnych metod rozwiązywania sporów w zamówieniach publicznych”. W panelu uczestniczyli: Włodzimierz Dzierżanowski (Grupa Sienna), Przemysław Szelerski (Ministerstwo Finansów), Dariusz Ziembiński, (Kancelaria Ziembiński i Partnerzy). Moderacja: Grzegorz Makowski (forumIdei Fundacji Batorego).

Spotkanie odbyło się 5 kwietnia w Fundacji Batorego. Drugą częścią spotkania były równoległe warsztaty, które odpowiadały na następujące pytania: Jaki wpływ mają ugody na kwalifikowalność wydatków z funduszy unijnych? Co zrobić, żeby opis przedmiotu zamówienia nie był przyczyną sporów?, a także Jak waloryzować koszty zamówień w trakcie jego realizacji?

Projekt finansowany przez Komisję Europejską. Za treść strony odpowiada Fundacja im. Stefana Batorego. W żadnym stopniu nie odzwierciedla ona oficjalnego stanowiska Unii Europejskiej.